Kurumsal

GURBETÇİLER PLASTİK SAN. ve TİC. A.Ş.

Hakkımızda

GURBETÇİLER PLASTİK SAN. ve TİC. A.Ş. uluslararası faaliyet gösteren büyük ölçekli inşaat firmalarıyla çalışarak elde ettiği bilgileri ve tasarrufları ülke ekonomisine aktarmak üzere 1985 yılında kurulmuştur.

DIN, ISO 9001 ve TSEK Standartları ve Normları çerçevesinde, çok geniş ve sürekli olan hizmetlerimizin ekip çalışması ve personelimiz tarafından modern teknolojiye dayalı bilgi ve beceriye sahip olmasıyla mümkün olacağı bilincindeyiz.

Endüstride, demiryollarında, tünel sektörlerinde ve inşaat sektörlerinde hızlı gelişmelere cevap verebilmek için geniş donanıma sahip dinamik ve teknik departmanlara sahibiz. İstenilen teknik şartlara, spesifikasyonlara ve özelliklere uygun plastik ekstrüzyon ve enjeksiyon ürünlerinin her çeşidini üretebiliriz.

Prensiplerimiz

Üretim proseslerimizi, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi Toplam Kalite Yönetimi anlayışı ile devamlı iyileştirecek, yaptığımız her işi ilk seferde kusursuz yapacağız.

Ürünlerimizin ve satış sonrası hizmetlerimizin kalitesiyle müşterilerimizin takdirini kazanacağız. Müşteri velinimetimizdir ilkesinden hareketle müşteri memnuniyetini maksimum derecede sağlamak için gerekli tüm teknolojileri kullanarak hatasız, sorunsuz, zamanında ürün çıkartacağız. İşimiz hem yurt içi hem de yurtdışı müşterilerimizin beklentilerini aşan kalitede ürün ve hizmet üreterek müşterilerimizi memnun etmektir.

Misyonumuz

Tüm paydaşlarıyla birlikte, müşteri odaklı yaklaşım ve sosyal sorumluluk bilinci ile ülke içinde ve dışında her türlü yapının birey ve toplum yararı için dayanıklı, kaliteli ve güvenilir bir biçimde inşasına katkı sağlamak üzere; çevre dostu, yenilikçi ve teknolojik yapı elemanlarını verimli bir biçimde üreterek kurum ve kuruluşların hizmetine sunmak.

Vizyonumuz

Vizyonumuz Türkiye'de sahip olduğu öncü ve lider konumunu sürdürmek, dünyada marka firmalar arasında yer almak.

Enjeksiyon

Şirketimiz, bugün 25.000 m2 alanda, 80 ton ile 900 ton arası değişen kapasitelerde plastik enjeksiyon makineleri ve ekstruder hatlarıyla ayda 600 ton üretim kapasitesine sahiptir.

Kalite

Tam donanımlı laboratuvarımız ve tecrübeli elemanlarımız ile kalite sürekliliği sağlanmaktadır.

Markalarımız

Gurbetçiler Plastik Bünyesinde 10'un üzerinde markasıyla farklı sektörlere hizmet vermektedir.

İlkemiz; Yüksek kalite, uygun fiyat, güvenilirlik, hızlı hizmet ve müşteri memnuniyetidir.